Key Account Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy innovatív vállalatirányítási rendszerrel foglalkozik, bővülő csapatába pedig keresi új key account manager kollégáját, aki a legnagyobb ügyfelekre koncentrálva segíti a sales a csapat munkáját.

Key Account Manager

Feladatok

  • vállalat irat- és dokumentumkezelő szoftverének valamint kapcsolódó szolgáltatások értékesítése
  • meglévő és új ügyfeleknél történő új üzleti lehetőségek folyamatos, feltérképezése, generálása sikeres értékesítéssel történő lezárása
  • árajánlatok, szerződések elkészítése
  • projektek nyomon követése, folyamatos kapcsolattartás a belső termékfejlesztéssel, termékbevezetést végző munkatársakkal és az ügyféllel
  • folyamatos tájékozódás: a piaci folyamatokról és a versenytársak aktivitásáról,
  • tenderek követése
  • vevői elégedettség folyamatos nyomon követése, fenntartása
  • igényfelmérések, termékbemutatók elvégzése
  • rendszeres forecastok készítése
  • árajánlatok, megrendelők, szerződések elkészítése
  • konferenciákon való részvétel
  • szakmai képzéseken való részvétel

Követelmények

  • 3-5 év Business to Business értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú IT ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kitartó, felelősségteljes munkavégzés
  • Analitikus, holisztikus gondolkodásmód,
  • Képes account stratégiában gondolkodni
  • “B” típusú jogosítvány
  • Előny:
    ▪ IT értékesítési tapasztalat
    ▪ CRM, DMS rendszerismeret
    ▪ Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Telefon, Notebook
  • Teljesítményarányos mozgóbér
  • Modern irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest