Alkatrész Raktáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

XVII. kerületi szalonunkba

 Alkatrész raktáros

pozícióba munkatársat keresünk!

Ha Te is szívesen csatlakoznál megújuló csapatunkhoz várjuk jelentkezésed!

Megbízható és precíz vagy? Szívesen dolgoznál egy piacvezető márkakereskedésben? Nem riaszt meg a fizikai munka, és van jogosítványod?

Akkor Nálunk a helyed, mert hosszútávra tervezünk Veled!

Feladatok

  • áruátvétel
  • szállítólevelek kezelése
  • rakodás
  • telephelyek közötti anyagmozgatás
  • új partnerek felkutatása

Elvárások

  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • 2-3 év munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

Előny

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • mentor program a betanuláshoz
  • versenyképes alapbér, és további bónuszok
  • kíváncsiak vagyunk a véleményedre, mindig meghallgatunk és értékeljük a javaslataidat
  • változatos céges eseményekkel és programokkal garantáljuk munkatársainknak a kiváló munkahelyi környezetet
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Légy részese Te is lendületes, sikeres csapatunknak!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével várjuk a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, vagy keress minket telefonon: +3670/377-7352.

Budapest