Analizátor / Hibakereső technikus (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Megbízó partnercégünk csapatában felfedezheted, hogy az innováció és a technikai fejlődés hogyan alakítja a jövőt és miként kínál megoldásokat az autóipari fejlesztések kihívásaira.

Analizátor / Hibakereső technikus

Feladatok

  • Belső áramkörök tesztelése
  • Hibás áramkörök elemzése, felismerése, vizuális ellenőrzése IPC szabvány alapján
  • Hiba analizálása, minősítése és azonnali visszacsatolása a gyártási folyamatba
  • Analízis eredmények rögzítése

Elvárások

  • Elektronikai területen szerzett végzettség
  • Apró alkatrészek forrasztásához való hozzáértés
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Folyamatos műszak vállalása

Előnyök

  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Laptopszervizben és/vagy mobiltelefon szervizben szerzett javítói munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Modern, színvonalas munkakörnyezet, jó fej kollégák
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • Kulturált, modern és tiszta munkakörnyezet
  • Bérezés: alapbér+műszakpótlék+teljesítménybónusz
  • Cafeteria juttatás: 24.400 Ft/hó
  • Részesedésnyereség az éves árbevétel függvényében

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest