Analizátor szakértő ( villamosmérnök ) (Tiszaújváros)

Tiszaújvárosi partnercégünk irányítástechnikai csapatába analizátor szakértő kollégát keresünk.

Analizátor szakértő ( villamosmérnök )

Feladatok

  • Analitikai rendszerek üzemeltetése, ellenőrzése, hardveres és szoftveres karbantartása.
  • Analitikai eszközök és segédberendezések fejlesztésének, üzembe helyezésének tervezése és koordinálása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, vezetőkkel, beszállítókkal és vevőkkel.
  • Részvétel az analitikai rendszerek karbantartási terveinek, ütemezéseinek megvalósításában

Követelmények

  • Villamosmérnök, vagy egyéb műszaki végzettség.
  • Hasonló területen szerzett 2-3 év tapasztalat.
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • teljesítményösztönző bónusz
  • cafetéria
  • kiemelt munkábajárási támogatás

Munkavégzés helye

Tiszaújváros