Anyagkiszolgáló (Tiszaújváros)

Tiszaújvárosi multinacionális partnerünk anyagmozgató kollégát keres! Ha szereted a pörgést és a kihívást jelentő feladatokat, valamint hosszútávú munkalehetőséget keresel, ne habozz a jelentkezéssel!

Anyagkiszolgáló

Feladatok

  • Gyártósorok kiszolgálása alapanyagokkal és termékekkel, mennyiségük ellenőrzése és szintentartása.
  • Leltározásokban való aktív részvétel.
  • A raktári tárolóterületek rendjének kialakítása és megtartása.
  • Az anyagmozgató eszközök üzemképességének biztosítása.

Követelmények

  • Többműszakos munkarend vállalása (3 nap 6:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)
  • Középfokú iskolai végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontosság, precizitás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői szakképesítés és érvényes jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbéren felül 30%-os műszakpótlék, 50%-os vasárnapi pótlék
  • 25 000 Ft Szép-kártya juttatás
  • Hosszútávú és stabil álláslehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Munkábajárás támogatása tömegközlekedéssel 100%-osan, autóval 15 Ft/km
  • Ingyenes céges buszjárat műszakokhoz igazítva, számos településről
  • Munkaruha biztosítása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, tréningek és képzések útján

Munkavégzés helye

Tiszaújváros