Anyagmozgató 3 műszak Szentgotthárd (Szentgotthárd)

Anyagmozgató 3 műszak Szentgotthárd

Leírás

SZENTGOTTHÁRDI partnercégünk részére keresünk ANYAGMOZGATÓ munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • Bejövő és kimenő alkatrészek, termékek rakodása
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Sorkiszolgálás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék leszedése a szerelősorról

Elvárások
  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély (legalább 1 kategóriában)
  • háromműszakos munkarend vállalása
  • megbízhatóság, pontos, lelkiismeretes munkavégzés

Amit kínálunk
  • Alapbéren felül mozgóbér és cafeteria- juttatás
  • Bejárás támogatása
  • Stabil hátterű vállalat
  • Teljes munkaidős, bejelentett munkalehetőség
  • Képzési lehetőségek

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es telefonszámon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 94 508 563

Telefon

Munkavégzés helye

Szentgotthárd