Anyagmozgató, Csomagoló (Debrecen)

Prohumán

Gépjárműipari, logisztikai, gyártástechnológia Partnerünk számára keresünk

munkatársat.

Anyagmozgató, Csomagoló

Feladatok

  • A gyártósor alkatrészekkel történő ellátása (komissiózás, sorkiszolgálás)
  • Félkész termékek gyártócellák közötti kézi mozgatása
  • Késztermékek kiszállításra történő előkészítése
  • Leltározásban való aktív közreműködés
  • A terület tisztán tartása

Elvárások

  • Középfokú szakképzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Targoncavezetői vagy emelőgép kezelői engedély előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széleskörű juttatások
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Debrecen