Ápoló (vérvételre) (Miskolc)

Multinacionális, gyógyszeripari és egészségügyi ügyfelünk számára keresünk ápoló kollégát.

Az ön új cége

Multinacionális, széles profilú gyógyszeripari és egészségügyi ügyfelünk számára keresünk ápoló kollégát Miskolcra.

Ápoló (vérvételre)

Feladatok

  • vérvétel a klinikára érkező betegektől
  • kapcsolódó, angol nyelvű formanyomtatványok kitöltése, kezelése
  • éjszakai és hétvégi műszakok vállalása (pótlékkal)

Elvárások

  • ápoló végzettség (OKJ, vagy magasabb)
  • legalább 5 évnyi tapasztalat betegellátásban
  • vérvételben szerzett rutin
  • alapfokú angol nyelvtudás (írásban)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés, műszakpótlékok
  • heti 40 óra munkavégzés

Munkavégzés helye

Miskolc

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Miskolc