Bejárónő (Miskolc)

Bejárónő

Leírás

Tapasztalt Bejárónőt keresünk családi házban történő munkavégzésre. Jelentkezz, amennyiben van háztartásvezetésben szerzett legalább 2 év tapasztalatod, megbízható vagy és igényes a munkádra és környezetedre. Várjuk fényképes önéletrajzodat!

Bejárónő

Feladatok

  • mindennapi takarítás és nagytakarítások elvégzése
  • háztartási feladatok ellátása: porszívózás, vasalás, rendrakás
  • gyógyszerek napi kikészítése, vérnyomásmérés
  • reggeli, snack, szendvics készítése

Elvárások

  • házvezetőnő munkakörben töltött legalább 3 éves tapasztalat
  • ápolói végzettség és otthonápolásban szerzett tapasztalat
  • kedves, közvetlen, precíz, munkájára kifejezetten igényes
  • referencia

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye

Miskolc, Miskolctapolca

Miskolc