Takarító (megváltozott munkaképességűek számára) (Miskolc)

Irodák, öltözők és mellékhelységek napi takarítása

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken. Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Takarító

(megváltozott munkaképességűek számára)

Feladatok:

  • Irodák, öltözők és mellékhelységek napi takarítása,
  • Porszívó és egyéb takarító eszközök használata,
  • Eseti jelleggel ablaktisztítás.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség, középfokú végzettség előny,
  • Igényes, minőségi munkavégzés.

Amit kínálunk:

    • Napi 6 vagy 8 órás foglalkoztatás,
    • Rugalmas munkaidő beosztás

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc