Application Consultant SAP (Budapest)

Budapest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Application Consultant SAP

Feladatok:

  • Tanácsadás FI/CO modulok területén, részvétel SAP bevezetésekben, Upgrade, roll-out projektekben
  • Üzleti folyamatok helyzetfelmérése, tervezése, Koncepcióterv írása, beállítások elvégzése, tesztelés, cutover feladatok, migráció,
  • Hypercare és általános support feladatok ellátása magyar és nemzetközi ügyfeleknél

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Német és angol magas szintű ismerete

Előnyök:

  • SAP Pénzügyi modulok FI, CO modul valamelyikének tanácsadói szintű ismeretével rendelkezik (5+ éves tapasztalat)
  • Részt vett SAP bevezetési projektekben, rendszertervezési, customizing, és tesztelési tapasztalattal rendelkezik
  • Szakirányú felsőfokú végzettség gazdasági, informatikai, vagy gazdasági informatikai területen
  • Projektképes angol és német nyelvtudással rendelkezik, önálló munkavégzésre képes, utazási és szükség esetén on-site munkavégzésre való hajlandóság

Személyiség:

  • Csapatjátékos, kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezik

Budapest