Application Software Developer (E/E Engineering Services) (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

engineering. tomorrow. together.

A thyssenkrupp egy nemzetközi vállalatcsoport, amely nagyrészt független ipari és technológiai üzletágakból tevődik össze, és világszerte mintegy 100 000 embert foglalkoztat. A 2022/2023-as pénzügyi évben 48 országban 38 milliárd eurós árbevételt ért el. A széleskörű technológiai know-how-ra támaszkodva az üzletágak költséghatékony és erőforrás-kímélő megoldásokat fejlesztenek a jövő kihívásaira, különösen az éghajlatvédelem, az energetikai transzformáció, az ipar digitális átalakulása és a jövő mobilitása terén.

Magyarországi kompetencia központunkban több mint 1000 fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, fejlesztéseink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Mérnökeink olyan ma még nem létező megoldásokon is dolgoznak, amelyek megváltoztathatják az autóipar jövőjét.

Application Software Developer (E/E Engineering Services)

Feladatok

  • Applikációs szoftver fejlesztése beágyazott rendszerekhez (C és MATLAB)
  • Algoritmus fejlesztés, validáció
  • Szoftver specifikáció, tervezés, implementáció és modellezés, konfiguráció és issue management
  • Tesztelés és integráció támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • MATLAB/Simulink alapos ismerete
  • C programozási tapasztalat
  • Legalább középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Csapatmunkára termettség
  • Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Amit kínálunk

  • A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
  • Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
  • Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
  • Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
  • Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
  • Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Munkavégzés helye

Magyarország

Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest  |  www.thyssenkrupp.hu