Applikációs mérnök - német nyelvtudással (Budapest)

Applikációs mérnök - német nyelvtudással

Leírás

Partnerünk csapatába keressük új Applikációs mérnök kollégájukat! Mérnöki területen diplomáztál, van némi tapasztalatod vagy már amúgy is tapasztalt applikációs mérnök vagy? Folyékonyan beszélsz németül és új kihívásokat keresel? Amennyiben minderre igen a válasz, ne habozz, jelentkezz most applikációs mérnök pozíciónkra!

Feladatok

  • Megkeresések kiértékelése, megoldási javaslatok tétele
  • Meghatározott ügyfélkör támogatása
  • Az ajánlatok előkészítése, figyelembe véve műszaki és üzleti szempontokat
  • Költségszámítások elvégzése
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • A megrendelések felülvizsgálata, előkészítése és a jóváhagyási folyamat megkezdése
  • Ad-hoc jellegű feladatok elvégzése

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség (vegyészmérnök/vegyipari gépészmérnök/olaj/gázipari mérnök/műszaki menedzser)
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Erős műszaki háttér
  • SAP ismeret
  • Előnyt jelent a szakirányú tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Amit kínálunk
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítás
  • Home Office

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest