Gyártástámogató mérnök (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Gyártástámogató mérnök

Feladatok

  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok);
  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése;
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete;
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (Gépész / Villamos v. Mechatronikai mérnök);
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Min- 3-5 éves gyártócégnél szerzett ipari tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Bónusz
  • Élet- és Baleset biztosítás

Munkavégzés helye

  • Mór, Tatabánya, Oroszlány, Székesfehérvár

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Mór