Area Sales manager munkatársat keresünk(3216) (Aba)

A hirdetés már lejárt!

Area Sales manager munkatársat keresünk(3216)

Feladatok

  • Nemzetközi kereskedelmi kapcsolatok kiépítése és fenntartása az adott régióban
  • Viszonteladói hálózat kiépítése, partnerek szakmai és kereskedelmi támogatása, motiválása
  • Kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás
  • Projektek felkutatása, megszerzése és végig vitele
  • Nemzetközi kiállításokon cégünk reprezentálása
  • Tervezett árbevétel biztosítása
  • Hosszú távú értékesítési stratégia kidolgozása az adott régióra

Elvárások

  • Nyitottság a művészetek iránt, kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, dinamikus, eredményes munkavégzés
  • Felsőfokú tárgyalási szintű angol nyelvtudás. Kényelmes, magabiztos, folyékony kommunikációs készség angolul
  • Logikus gondolkodás, összefüggések, rendszerek gyors és pontos átlátása és kialakításának képessége
  • Magas etikai és erkölcsi alap normák
  • Jó csapatmunka
  • Jó megjelenés, határozottan elegáns a cég termékarculatának megfelelő öltözködés
  • Leinformálható, kézzel fogható eredmények
  • Kitartó, kihívásokat kedvelő, eredményorientált
  • Szereti az önállóságot, de képes a szabályok betartására
  • Számokkal tisztában van, könnyen tud fejben kalkulálni

Előnyök

  • Az angol nyelven felül minden további idegen nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Villamosmérnöki végzettség

Amit kínálunk

  • Egy nagyon klassz csapat tagja lehetsz
  • Biztos alapfizetés, kiemelkedő jutalék lehetőségekkel
  • Laptop, telefon
  • Folyamatos szakmai képzéseken vehetsz részt
  • Izgalmas munkák és rengeteg kreatív feladat
  • Részvétel nemzetközi kiállításokon
  • Lehetőséged van előre lépésre a cégen belül
  • Gyakori utazások

Leírás

Partnerünk Cége egy világhíres magyar brand, luxus kategóriájú design kristálycsillárok tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Keresünk munkatársakat AREA SALES MANAGER munkakörbe!

Jelentkezésedet akkor várják, ha értékesítőként kézzelfogható eredményeid vannak, előny, ha villamosmérnök végzettségű vagy és szeretsz a fénnyel dolgozni.

Egyedi design kristálycsillárjaikkal szebbé és harmonikusabbá teszik a körülöttük lévő környezetet. Luxusminőségű kristály mennyezeti csillárjaik, falikarjaik, állólámpáik nem csak egyszerű világító testek, hanem erősen meghatározóak egy adott térben.

Amennyiben szívesen dolgoznál ezen a területen, folyékonyan beszélsz angolul, szeretsz és hajlandó vagy tanulni és úgy érzed, hogy pozitívan tudnál hozzájárulni cégükhöz, akkor tedd próbára magad náluk.

Munkavégzés helye

Aba

Aba