Árnyékolástechnikai termék-összeszerelő (Mogyoród)

A hirdetés már lejárt!

Árnyékolástechnikai termék-összeszerelő

Feladatok

  • termékek előállítása, csomagolása
  • gyártáshoz szükséges alapanyagok kezelése
  • gépek, berendezések műszaki állapotának figyelemmel kísérése, javítása/javíttatása
  • kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • szakirányú legalább középfokú műszaki végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat nem követelmény, de előny
  • terhelhetőség, dinamikusság, teljesítményorientáltság
  • lelkiismeretes, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • jó csapatmunka
  • jó munkakörülmények
  • bérezés tapasztalattól függően nettó 340.000 360.000, Ft (bér, cafetéria, munkába járási költségtérítés, meleg ebéd)

Egyéb információk

  • teljes munkaidő,
  • egy műszakos munkarend
  • akár azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Mogyoród

Mogyoród