Áru összekészítő (Budapest)

A Delego Kft Magyarország egyik meghatározó munkaerő-kölcsönző vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot, valamint küldd el nekünk önéletrajzod.

Munkaerő- kölcsönzési engedélyszám:1432-1/2012-1300-915

Áru összekészítő
248

Feladatok

  • Autóipari termékek komissiózása csuklóterminállal (PDA)
  • Áruátvételi feladatok ellátása, valamint termékek feltöltése a raktári polcokra
  • Szedési feladatok alapján az áru pontos és sérülésmentes összeszedése
  • Mind az eladótérben, mind a kirendeltségről visszaküldött, valamint a szedés közben keletkezett visszárus alkatrészek betárazása
  • Leltározás előtt a termékek cikkszám szerinti sorrendjének biztosítása
  • Kezelés és állagmegóvás a központi raktár teljes területén
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Elvárások

  • Rendelkezz jó állóképességgel
  • Legyen meg a 8 általános iskolai végzettséged
  • Vállald az 5 szintes raktár bejárását
  • Számolj pontosan
  • Munkádat precízen végezd

Amit kínálunk

Dolgozzunk együtt BUDAPEST belvárosában!

Autóipari termékek forgalmazásával foglalkozó partnerünk számára keresünk ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ munkatársakat!

Mondd meg mennyit szeretnél keresni! Igény esetén, akár HETI KIFIZETÉS is elérhető!

EGY MŰSZAK | KÖNNYEN ELVÉGEZHETŐ FELADATOK | TELJESÍTMÉNYEDET ÉRTÉKELJÜK

Júliusi belépőknek 20.000 Ft VÁSÁRLÁSI UTALVÁNYT ADUNK AJÁNDÉKBA!*

  • *Országosan felhasználható, szabadon átruházható 20.000 Ft VÁSÁRLÁSI UTALVÁNY, azoknak, akik augusztus hónapban végig alkalmazásunkban állnak (8.kerületi partnerünknél), nem hiányoznak igazolatlanul, vagy betegség miatt.
  • GYORS felvételi folyamat -> AZONNALI kezdés!
  • Belvárosi munkavégzés - könnyen megközelíthető munkahely
  • BEJELENTETT munkavégzés STABIL hátterű partnerünknél
  • HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség - számunkra FONTOS VAGY!
  • EGY MŰSZAKOS MUNKAREND!
  • RUGALMAS MUNKAIDŐ (kezdj akkor, amikor te szeretnél!)
  • NINCS éjszakázás
  • VERSENYKÉPES fizetés
  • TELJESÍTMÉNY PRÉMIUM (átlagban nettó 50.000 Ft - 70.000 Ft között)
  • Jelenléti BÓNUSZ: nettó 18.000 Ft
  • MŰSZAKPÓTLÉK (30%)
  • Bejárás támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest