Árukiadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Több mint 25 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, dinamikusan fejlődő fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Árukiadó

Feladatok

  • anyag és árumozgatási feladatok végrehajtása, irányítása
  • kiszállítandó alkatrészekkel kapcsolatos bizonylatkezelések végzése
  • fotó dokumentálás, elektronikus adatrögzítés
  • belső utasítások szerinti kiszállításra történő előkészítés
  • raklapok, dobozok, egyéb csomagolási anyagok nyilvántartása, készletre vételezése, fogyás szerinti pótlásuk ügyintézése
  • raktári rend, polcok, tároló helyek felügyelete

Elvárások

  • Termelésben/gyártásban, raktározásban elsősorban fémipari területen szerzett 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (MS Office programok, Internet, egyéb)
  • Stabil, rendezett háttér
  • Ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmód
  • Kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, önálló munkavégzésre képes, határozott személyiség,aki lojális a munkaadójához,

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér és dinamikusan fejlődő szervezet
  • Nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • Szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

KÉRJÜK, csak abban az esetben jelentkezzen, ha végzettsége, tudása és szakmai tapasztalata valóban megfelel a fenti paramétereknek! Köszönjük.

Budapest