Betanított fizikai munka (Budapest)

Betanított fizikai munka

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, betanított fizikai munkára keres munkatársat Budapesten, 13. kerületi irodaházba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Épületen belüli anyagrendezés, anyagmozgatás
  • Asztalok, székek pakolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Teherbírás
  • Minimum középiskolai végzettség
  • Ápolt, kulturált megjelenés
  • Önmagára és környezetére legyen igényes

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil, bejelentett munkaviszony
  • Adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény) fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz
  • Munkába járás támogatása
  • Munkaidő: 7.00-15.30-ig, hétfőtől péntekig
  • Munkabér: bruttó 345.864 Forint/hó

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet fényképpel ellátott önéletrajzzal vagy érdeklődhet a +3670 510 5325-ös telefonszámon hétfőtől péntekig 08.00 és 16.00 óra között.

Budapest