Áruösszkészítő raktáros (Budaörs) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Áruösszkészítő raktáros (Budaörs)

Leírás

Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Áruösszekészítő kollégákat!

Feladatok

  • Megrendelések kiszedése
  • Áruk tárhelyre történő betárolása
  • Beérkező áruk lerakodása, kiszállítandó áru előkészítése, gépjárművel megrakodása
  • Raktári területek tisztán tartása
  • Leltárakban való részvétel
  • Hulladékkezelés

Elvárások
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Legalább 1 éves raktározási tapasztalat

Előny:
  • PDA használatban gyakorlat
  • Több műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér a Covid időszak alatt is!
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szabad hétvégék!
  • Barátságos, támogató csapat
  • Negyedéves bónusz
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül
  • Minden munkavállalónak balesetbiztosítás

Munkaidő:
  • Hétfőtől-Péntekig

Munkavégzés helye

Budaörs

Budaörs