Asszisztencia egészségügyi területen (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói olyan közös értékekkel, mint az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettség gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Asszisztencia egészségügyi területen

Feladatok

  • Telefonos segítségnyújtás magán egészségbiztosítással rendelkező ügyfelek számára
  • Egészségügyi panaszok kikérdezése
  • Szakorvosi vizsgálatok és éves szűrővizsgálatok szervezése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Általános szerződési feltételeinek megismerése, betartása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony egészségügyi tanulmányokkal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorintált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig napi 4-6-8 órában van lehetőséged diákmunkát végezned rugalmasan
  • Havi minimum 80-100 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, pörgős csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Előrelépési lehetőség
  • Trainingeken való részvétel (pl. kommunikációs, érzelmi intelligencia)
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőn való részvétel
  • Teljesítmény alapon és időszakosan céges ajándékok (pl. bluetooth hangszóró, naptej, esernyő, C-vitamin, termosz)
  • Téli és nyári bónusz (teljesítmény alapon plusz juttatás)
  • Betanuláshoz szükséges oktatóanyagok és mentor biztosítása
  • Br. 1250-1450 Ft + műszakpótlék

Előnyök

  • Hasonló tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest