Asszisztens (Budapest)

Adminisztratív feladatok elvégzésére keressük új lelkes, precíz, monotonitástűrő munkatársunk.

A hirdetés már lejárt!

Cégünk, egy 15 éves múlttal rendelkező, piacvezető vállalat az OOH médiapiacon. Hosszú évek tapasztalatával és stabil piaci jelenlétünkkel biztos alapokat nyújtunk munkatársaink számára.

Asszisztens Munkatárs - Reklámszakma (OOH médiapiac)

Cégünk bemutatása:

Cégünk, egy 15 éves múlttal rendelkező, piacvezető vállalat az OOH médiapiacon. Hosszú évek tapasztalatával és stabil piaci jelenlétünkkel biztos alapokat nyújtunk munkatársaink számára. Most bővítjük csapatunkat és keressük új adminisztratív munkatársunkat hűvösvölgyi irodánkba.

Feladatok és felelősségek:

- Irodai adminisztratív feladatok ellátása

- Dokumentumok kezelése és rendszerezése

- Adatbevitel és nyilvántartások vezetése

- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel

- Szervezési és koordinációs feladatok ellátása

- Office programok (Word, Excel, PowerPoint) magas szintű használata

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)

- Precizitás és pontosság

- Kiváló felhasználói szintű office ismeretek

- Önálló munkavégzési képesség és komplexebb folyamatok átlátása

- Jó kommunikációs és szervezőkészség

- Csapatmunkára való hajlandóság és jó együttműködési képesség

- Nyitottság az új dolgok tanulására és a szakmai fejlődésre

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető cégnél

- Barátságos és támogató munkakörnyezet

- Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye: Hűvösvölgyi út, Budapest

Jelentkezés módja: Kérjük, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled. Tárgy: "Adminisztratív Munkatárs Jelentkezés"

Cégünk várja jelentkezésed, hogy együtt építhessük tovább sikereinket!

Budapest