ASZK OPERÁTOR (Tiszaújváros)

Az ALTEO GROUP

ASZK OPERÁTOR (TISZAÚJVÁROS)

pozícióba munkatársat keres

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Az ALTEO Szabályzó központ üzemeltetése és a portfólióba tartozó termelő berendezések távfelügyelete a villamosenergia- és a rendszerszintű szolgáltatások biztosításához
  • Fűtőerőművek, Gázmotoros blokk erőművek és a Megújuló energiatermelő erőművek termelő berendezéseinek, illetve azok segédberendezéseinek távfelügyelete, indítása, leállítása, terhelés- vagy üzemmód változtatása és ezen feladatok elvégzésének dokumentálása
  • A termelő berendezések (beleértve azok segédberendezéseit) akkreditációjában, karbantartási/üzemviteli utasításiban szereplő próbáin, ellenőrzésein, nagykarbantartások utáni beüzemelésekben, teszteken való együttműködő részvétel, azok végrehajtása és dokumentálása
  • A termelő berendezések és a távfelügyelethez tartozó telephelyek rendellenes működéseinek, hibaeseményeknek, üzemzavaroknak a detektálása, a hiba minél pontosabb behatárolása, dokumentálása
  • Folyamatos munkarendben történő munkavégzés és a műszakváltást megelőzően készenléti szolgálat adása, szükség esetén 1 órán belül munkába állás
  • AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:
  • Főiskolai/szakközépiskolai kalorikus gépész vagy villamos, vagy irányítástechnikai végzettséggel rendelkezel
  • Birtokodban áll B kategóriás jogosítvány
  • Van alapszíntű angol/német nyelv ismereted
  • Számítástechnikai ismeretek nem idegenek neked (irodai alkalmazások, felügyeleti rendszerek és a munkakörhöz kapcsolódó web-es elérések)
  • Rendszerszemlélet, monotonitás és stressztűrő képesség, illetve eredményorientált attitűdöd van

POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Kazángépész szakképesítés
  • Erőműves (üzemeltetési) területen szerzett gyakorlat/tapasztalat.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
  • éves cafeteria keret
  • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • egészségbiztosítási csomag
  • Céges mobiltelefon magán használatra is.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Tiszaújváros

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed
megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.

Tiszaújváros