Gépbeállító-filmgyártóra -Tiszaújváros (Tiszaújváros)

Gépbeállító-filmgyártóra -Tiszaújváros

Leírás

Tiszaújvárosi Partnerünkhöz Gépkezelő-filmgyártó pozícióba keresünk kollégákat.

Feladatok

  • a technológiai, műveleti utasításban szereplő üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése
  • technológiai, termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
  • berendezések biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetése
  • félkész és késztermék előírás szerinti kezelése , csomagolása
  • termelés során keletkezett hulladék kezelése,
  • berendezések üzemeléséhez szükséges alap és segédanyagok feladása az alapanyag ellátó rendszerbe , a fogyasztás könyvelése

Elvárások

  • Szakmunkásképző/ Szakközépiskolai/Technikusi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeret
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása

Előny:

  • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés
  • Gépkezelői/Targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • cafeteria
  • MKB önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet, -és balesetbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • hosszútávú álláslehetőség

Munkavégzés helye

Tiszaújváros