Asztalos (Budapest)

Asztalos

Leírás

Budapesti partnerünk Transzformátor gyárába keresünk új kollégákat, mely iparágán belül több, mint 60 éves szakértelemmel és tapasztalattal rendelkezik. Világszerte 66 országba szállítanak olaj- és száraz transzformátorokat, melyek segítségével fényt visznek a háztartásokba, az utcákra és a kórházakba.

Asztalos

Feladatok

  • Középfeszültségű elosztó transzformátorok alkatrészeinek gyártása, rendelkezésre álló dokumentum alapján
  • Lapszabászgép,szalagfűrész, marógép kezelése és gyártáshoz szükséges kéziszerszámok használata

Elvárások
  • Asztalos végzettség
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Asztalos műszaki rajz olvasási készség
  • Jó kézügyesség, precíz munkavégzés, fizikai állóképesség
  • Igényes munkavégzésre törekedés
  • Több műszakos munkarend vállalása ( 2 műszak)
  • Túlóra vállalási hajlam
  • Alapszintű számítógépes ismeret (dokumentáció elektronikus megnyitása, munkaműveletek rögzítése)
  • Munkavédelmi szabályok maradéktalan betartása

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil vállalati háttér
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest