Automatizálási folyamat technikus (Pécs)

Automatizálási folyamat technikus

Leírás

Partnerünk különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikaipar és más vállalatok számára világszerte.

Feladatok

  • Termelési berendezések és eszközök folyamatos működésének biztosítása
  • Gyártógépek megelőző karbantartásainak tervszerű végrehajtása, dokumentálása
  • Eseti meghibásodások elhárítása, hibakeresés
  • Az eszközök nyilvántartási rendszerének, berendezések karbantartási dokumentációjának, pótalkatrész nyilvántartásának naprakészen tartása
  • Gyártógépek telepítésében való részvétel

Elvárások
  • Középfokú elektronikai, mechatronikai vagy gépipari szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elektronikai, mechanikai, pneumatikai, automatizálási ismeretek
  • Műszaki szemlélet, jó kézügyesség, kreativitás, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség, tanulási készség
  • 3 műszakos munkavégzés

Amit kínálunk
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz

Munkavégzés helye

Pécs

Pécs