Automatizálási mérnök [HA-SAM19] (Budapest)

[HA-SAM19]

A hirdetés már lejárt!

Automatizálási mérnök [HA-SAM19]

Megbízónk

Megbízónk egy olyan globális jelenléttel rendelkező világmárka, amely a legkülönbözőbb iparágakban nyújt kimagasló teljesítményt azáltal, hogy innovatív és értékteremtő megoldásokkal támogatja az ügyfeleit. A magyarországi leányvállalat az autóipar egyik legjelentősebb beszállítója, a tavalyi évben ötvenezer gépjármű gyártásához járult hozzá. Jelenleg a legmodernebb technológiát felvonultató és magasan automatizált gyártósoros termelési egységének karbantartási csapatába keresünk új Automatizálási mérnök kollégát.

Feladatok

- A területéhez tartozó gépek, rendszerek karbantartása és javítása
- Elektronikus hibák analízise, elhárítása
- Az új belépők oktatása, oktatási anyagok összeállítása
- A termeléssel és a karbantartással egyeztetve a gépek megelőző karbantartásának ütemezése
- PLC rendszerek fejlesztése, visszatérő hibák, problémák elhárítása
- Karbantartással kapcsolatos riportok, elemzések elkészítése a közvetlen felettes részére
- Karbantartói tevékenység optimalizálása

Elvárások

- Felsőfokú műszaki (villamos-, mechatronikai-, gépészmérnöki szak) végzettség
- Valamilyen számítógépes 2D vagy 3D tervezőprogram (pl.: AutoCAD) felhasználó szintű ismerete
- PLC programozói ismeretek
- Minimum középfokú angol nyelvtudás

Egyéb

- Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés+cafetéria+bónusz)
- Kiszámítható, nappali munkavégzés hétfőtől péntekig
- Modern munkakörnyezet, legújabb technológia, tiszta és rendezett gyártás
- Mentor program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest