Junior automatizálási mérnök (16-2784) (Magyarország)

Junior automatizálási mérnök (16-2784)

Feladatok

  • Napi termelési folyamatok támogatása,
  • Automatizált gyártógépek működésének biztosítása,
  • Új projektek bevezetésében aktív közreműködés,
  • Oktatási anyagok naprakészen tartása,
  • PFMEA készítése és menedzselése.

Elvárások

  • Gyártóiparban, automatizálási területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Műszaki felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Rendezett, tiszta gyári munkakörnyezet,
  • Nagyszámmal és rendszeresen új projektek,
  • Cafeteria (bruttó 665.000 Ft/év), bejárástámogatás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
  • Hosszútávú karrierlehetőség nemzetközi környezetben.

A munkavégzés helye

Magyarország