Autószerelő / elektronikus szerelő (Budapest)

Budapest

Márkafüggetlen autószerelő műhely megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Autószerelő / elektronikus szerelő

Elvárások:

  • VW-AUDI kompetencia előny, de nem feltétel!,
  • Önálló munkavégzés,
  • Középfokú (érettségi) végzettség

Előnyt jelent:

  • Hosszabb idejű szerződés esetén továbbtanulási lehetőség (műszaki vizsgabiztos)

Feladatok:

  • Márkafüggetlen gépjárműjavítás,
  • A gépjárművek jelentős része VW-AUDI típuscsaládhoz tartozik.,

, Megbízóról:,

1991 óta a piacon lévő, működő cég., Márka-független gépjárműjavítás a fő profil., Ezen kívül foglalkoznak még gépjármű műszaki vizsgálattal, igazságügyi szakértői tevékenységgel is., Kis létszámú, hathatós csapatokkal dolgoznak minden telephelyen.,

Jelenleg VW-AUDI kompetenciával bíró autószerelőt, elektronikust keresnek XVI. kerületi munkahelyre.

Amit kínálunk:

  • Főállású munkakör,
  • Versenyképes jövedelem (teljesítményhez igazodó bérezés),
  • Tanulás lehetősége,
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest