B2B logisztikai adminisztrátor (Üllő)

A hirdetés már lejárt!

Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, B2B adminisztrátor pozícióra várjuk jelentkezésedet! Az Euronics, országosan 64 üzlettel rendelkező műszaki szakkereskedő cég. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Cégünk veszprémi központja mellett, Budapesten és Üllőn is vannak irodáink. Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy lendületes és jó hangulatú csapathoz tartozni!

B2B logisztikai adminisztrátor

Amiben számítunk rád

  • B2B (üzleti partnereket kiszolgáló) osztállyal történő szoros és folyamatos kommunikáció
  • B2B (üzleti partner) rendelésekhez fuvarszervezés meglévő partnerekkel
  • B2B rendelések raktári kiszedésre történő adminisztratív előkészítése
  • B2B szállítmányokhoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
  • B2B árukiadások fizikai felügyelete
  • B2B rendelésekhez kapcsolódó reklamáció kezelése
  • B2B technikai visszáruk adminisztratív kezelése
  • B2B csomagok utánkövetése, kapcsolódó futár számlák ellenőrzése, előkészítése
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata
  • Statisztikák és archiválási feladatok ellátása

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Legalább középfokú végzettség
  • Egyműszakos munkarend
  • Excel magas szintű ismerete
  • Határidő-orientált munkavégzés
  • Elhivatott, tettre kész személyiség, aki képes komplex, gyorsan változó környezetben dolgozni, gyakran változó prioritásokkal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Logisztikában szerzett tapasztalat

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil cégháttér
  • Felelősségteljes pozíció
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő