Backend fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Várjuk jelentkezésed, amennyiben hosszú múlttal rendelkező (1997 - máig), de folyamatosan fejlődő csapatunkba szeretnél a jellemzően PHP és MySQL alapú backend fejlesztéseink teljes munkaidős, proaktív szereplője lenni.

munkakörbe keresünk munkatársat!

Backend fejlesztő

Feladatok

  • Saját fejlesztésű rendszerek karbantartása, frissítése
  • Kiterjesztések, modulok fejlesztése
  • Egyedi igények fejlesztése

Elvárások

  • Legalább 3 éves backendes tapasztalat
  • Fejlesztés Laravel rendszerben (Blade, Passport stb.)
  • Git, GitFlow készségszintű használata
  • OAuth metódus alkalmazása
  • Adattárolás, -továbbítás JSON szabvánnyal
  • Analitikus, megoldásorientált gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Vagrant környezetben szerzett tapasztalat
  • Docker alapú virtualizáció
  • „clean code” programozás

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Bürokráciamentes, lendületes környezet
  • Biztos munkahely, stabil, erős háttérrel
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

XIV. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest