Behajtási tanácsadó (késői és ügyfélmonitoring csoport) (Budapest)

Behajtási tanácsadó (késői és ügyfélmonitoring csoport)

Feladatok, amikben Rád számítunk:

  • telefonon történő kapcsolattartás a késedelmesen fizető vagy nem fizető ügyfelekkel
  • kimenő hívások indítása, bejövő hívások fogadása
  • az esetleges nemfizetés következményeinek ismertetése
  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása a követeléskezelési folyamatról, áthidaló megoldásokról
  • fizetési kötelezettség-vállalások nyomon követése/saját portfólió kezelése
  • aktív részvétel a behajtási struktúra kiépítésében/fejlesztésében fenti tevékenységekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Milyen munkatársat keresünk?

  • kimagasló ügyfélközpontú ügyfélkiszolgálási adottság
  • határozott fellépés
  • terhelhetőség
  • átlagon felüli kommunikációs készség
  • önállóan és csapatban egyaránt jól tud dolgozni
  • nyitott, dinamikus személyiség és logikus gondolkodásmód
  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógép-ismeret
  • legalább 2 éves call center tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • jó hangulatú, összetartó csapat
  • innovatív, piacújító megoldások
  • versenyképes fizetés és egyéb széleskörű juttatások
  • lehetőség a fejlődésre
  • nyitott, emberközeli légkör
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház, kényelmes munkakörülmények

A munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest, XIII. kerület
  • teljes munkaidő

Budapest