Bejövő áru minőségellenőr (Debrecen)

Bejövő áru minőségellenőr

Leírás

Partnerünk Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

Feladatok

  • A beérkező áruk ellenőrzésének elvégzése a követelményeknek megfelelően (ISA, PTS, műszaki rajzok, SOP) ;
  • Hibásan beérkező anyagok elkülönítése a következő folyamatszakaszba lépést megelőzően;
  • Mérési technikák és eszközök használata ellenőrzések végzéséhez és a hibás anyagok kezelése az ellenőrzés után;
  • A bejövő minőségügyi csoporthoz tartozó kollégák képzése;
  • Szisztematikus problémaelemzés. Javaslattétel a rendszer, a folyamat és az ellenőrzési módszerek fejlesztésére;
  • Szabványos benchmark-ok és átvitelük kezelése;
  • Adatrögzítés, jelentések készítése, a tervezett karbantartások ellenőrzése.

Elvárások
  • Releváns szakképzettség, vagy magasabb végzettség kapcsolódó területeken, mint mechanika kémia, anyagismeret, ipar;
  • Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment vagy labor menedzsment területén;
  • Minőségügyi eszközök, mint a QC7 technikák és 8D elemzési módszerek magas fokú ismerete;
  • VDA 6.3 és 6.5 követelmények ismerete;
  • A Microsoft Office szoftverek gyakorlott használata;
  • Későbbiekben több műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen