Bejövő áru minőségellenőr (Debrecen)

Bejövő áru minőségellenőr

Partnercégünk nemzetközi szinten is a járműipar egyik piacvezető szereplője. A cég debreceni leányvállalatának célkitűzése az, hogy innovatív megoldásokkal támogathassa a piaci igényeket, és még hatékonyabban szolgálhassa ki az ügyfeleit.
  • Beérkező áruk előírások szerinti ellenőrzése
  • Hibás anyagok elkülönítése és kezelése
  • Problémaelemzés és javaslattétel a fejlesztésekre
  • Benchmarkok kezelése
  • Adatrögzítés és jelentések készítése
  • Az új munkatársak betanításában való részvétel
  • Középfokú vagy felsőfokú végzettség minőségbiztosítási vagy ehhez kapcsolódó területeken
  • Legalább 1 év tapasztalat folyamatminőség-menedzsment vagy labormenedzsment területén
  • Minőségügyi eszközök ismerete (QC7 technikák, 8D elemzési módszerek)
  • VDA 6.3 és 6.5 követelmények ismerete
  • Microsoft Office magabiztos használata

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalat és készségekhez igazított bércsomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Lehetőség a stratégiai folyamatok kialakításában

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen