Minőségellenőrzési technikus (Debrecen)

Minőségellenőrzési technikus

Most csatlakozhat az autóipar területén nemzetközi szinten meghatározó szerepet betöltő partnercégünk debreceni gyáregységéhez. A folyamatos innovatív fejlesztéseknek köszönhetően nem csak egy stabil, hosszú távú munkahelyet biztosítanak, hanem komoly szakmai tudást és karrierlehetőséget is.

  • A termékek előírások szerinti ellenőrzése
  • Aktív támogatás nyújtása a minőségi problémák elemzésében és intézkedések ellenőrzésében, végrehajtásában
  • Részvétel az SPC riasztási problémák kezelésében
  • A munkafolyamatokhoz kapcsolódó dokumentáció pontos elkészítése
  • Új munkatársak betanításában való aktív részvétel
  • Legalább középfokú végzettség minőségbiztosítási vagy ehhez kapcsolódó területeken (mechanika, kémia, anyagismeret)
  • Minimum 1 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi eszközök ismerete
  • Autóipari minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • Microsoft Office (elsősorban Word és Excel) magabiztos használata

Amit kínálunk

  • Az alapbéren felül különböző pótlékok és egyéb juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Utazási költségtérítés

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen