Bejövő hívásfogadó (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Munkatársat keresünk

Bejövő hívásfogadó

pozícióba.

Nappali tagozatos diákokat keresünk a Magyar Telekomnál végzendő ügyfélszolgálatos munkakörbe. Valós és hasznos tapasztalatszerzés egy multinál! A munkavégzés a telephelyeken és home office-ban egyaránt történik, hibrid rendszerben a te előzetes kérelmeid alapján. A munkát BÁRHONNAN végezheted, nincs telephelyhez kötve! Jelentkezésedet várjuk karrieroldalunkon!

Feladatok:

A Telekomnál ebben a munkakörben kizárólag bejövő hívásfogadásról van szó. Az ügyfelek tájékoztatása a problémáik megoldása és azok adminisztrálása tartozik a feladataid közé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • betöltött 18. életév,
  • nappali tagozatos tanulmányok,
  • jó kommunikációs készség,
  • heti minimum 15-20 óra ráérés.

Ha szívesen segítenél, intéznéd a lakosság ügyes-bajos dolgait a telekommunikáció kapcsán, akkor rád várunk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • kommunikatív, nyitott személyiség,
  • jó tanulóképesség,
  • igényes, precíz, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:

Kiemelkedő fizetés, jutalékok, kedvezményes díjcsomag és otthonról végezhető munkavégzést ajánlunk. Hétfőtől vasárnapig 0-24 óráig, rugalmas időbeosztásban, home office-ban is végezhető

Átlag órabér a dolgozóink 50%-ánál: br. 1600 Ft/óra

Részletezve:

  • Alap óradíj: 1110 Ft/óra
  • Sávos díjpótlékkal növelt óradíj: 5. hó 1140 Ft/óra, 9. hó 1180 Ft/óra, 13. hó 1240 Ft/óra, 25. hó 1320 Ft/óra
  • Minőségi jutalék: 0-100.000 Ft/hó
  • Óraszám ösztönzők: Az aktuális hirdetmények alapján akár havi 50.000 Ft-is

Bérkiegészítésként: kedvezményes dolgozói díjcsomag

Munkavégzés helye:

Országos, home office

Kérünk, amennyiben még nem tetted meg, regisztrálj a Meló-Depó Iskolaszövetkezet karrieroldalán, és jelentkezz a munkára. Ebben az esetben tudunk felkeresni, és további tájékoztatást nyújtani.