Bér- és TB ügyintéző (Berettyóújfalu)

Bér- és TB ügyintéző

  • Munkaviszony létesítésével, megszűnésével kapcsolatos feladatok ellátása ( be- és kiléptetéshez kapcsolódó adminisztráció)

  • Bérszámfejtés előkészítése (jelenléti ívek összegyűjtése, időadatok, szabadságok, táppénzes igazolások, letiltások, levonások kezelése)

  • Munkaügyi feladatok elvégzése

  • Az Oracle HR modul, Babér bérszámfejtő program kezelése

  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése, továbbítása a vezetőségnek és hatóságnak

  • A területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomonkövetése

  • Munkáltatói igazolások kiállítása

  • Üzemorvossal való kapcsolattartás, az új belépők és az alkalmazottak foglalkozás-egészségügyi alkalmassági vizsgálatának szervezése

  • Munkavédelmi oktatások szervezése

  • Bér-, és TB ügyintéző végzettség

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat tb-és bérügyintézésben

  • Magyar munkajoggal, adózással, bérszámfejtéssel összefüggő törvények ismerete

  • MS Office, bérszámfejtő programok ismerete

  • Felelősségteljes munkavégzés

  • Munkájára igényes kolléga

Munkavégzés helye

Berettyóújfalu