Berendezés karbantartó mérnök (Esztergom)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari gyártópartnerünk részére keresünk beüzemelési mérnököt PLC Siemens ismerettel!

Berendezés karbantartó mérnök

Feladatok

  • A karbantartás műszaki támogatása, műszaki problémák elhárítása;
  • A karbantartáshoz kapcsolódó folyamatok kialakítása, szinten tartása és folyamatos fejlesztése;
  • A karbantartási dokumentáció elkészítése (technológiai leírás, munkautasítás, kezelési utasítás) és ezek folyamatos felügyelete;
  • A karbantartási adatok rögzítése, a karbantartási folyamatok elemzése, kimutatások készítése;
  • Műszaki és gyártási rajzok elkészítése és módosítása;
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás;
  • Dokumentum rendszer fejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség Angol ( magabiztos kommunikáció írásban és szóban is);
  • MS Office;
  • Szakmai tapasztalat (vezetői tapasztalat szükséges);
  • Siemes PLC ismeret elvárás;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Utazási hozzájárulás
  • Iskola és óvodakezdési támogatás
  • Gyermekszületés támogatás
  • Jubileumi jutalom
  • Csoportos élet-, és baleset biztosítás
  • Vásárlási és szolgáltatási kedvezmények

Munkavégzés helye

  • Esztergom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Esztergom