Bérszámfejtési csoportvezető (Dunakeszi)

Szeretnél részese lenni egy olyan vállaltnak, ahol a szakmai fejlődés mellett egy teljesen új szervezet kialakulásában is részt vehetsz? Akkor ez lehet a te lehetőséged karrierben. Gyártó szektorban tevékenykedő partnerünk részére keresünk Bérszámfejtési csoportvezető kollégát.

Bérszámfejtési csoportvezető

Feladatok

  • bérszámfejtési csoport vezetése, irányítása és szakmai felügyelete
  • közvetlen kollégák szakmai mentorálása és új kollégák betanítása
  • a bérszámfejtéshez kapcsolódó folyamatok és rendszerek kialakítása, működtetése és optimalizálása
  • a terület fejlesztési folyamatainak működtetése és koordinálása a minél magasabb ügyfélkiszolgálás biztosítása érdekében
  • részvétel új projektek bevezetésében
  • a feladatok ellátásához szükséges jogszabályok és rendelkezések folyamatos figyelése, elsajátítása és gyakorlatba történő beépítése
  • komplex tanácsadás és támogatás nyújtása speciális bérszámfejtési kérdésekben
  • nyilvántartások és kimutatások készítése, jelentések készítése a vezetőség számára

Követelmények

  • bér- és társadalombiztosítási ügyintézői végzettség
  • 5+ év tapasztalat bérszámfejtési területenű
  • Nexon program ismerete, bevezetésben szerzett tapasztalat
  • szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat
  • csoportvezetői tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • bónusz
  • cafeteria
  • egészségbiztosítás
  • munkábajárás költségtérítés
  • HO lehetőség

Munkavégzés helye

Dunakeszi

Dunakeszi