Bérszámfejtő (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Bérszámfejtő

Feladatok

  • Teljeskörű bérszámfejtés;
  • Munkaidőnyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése;
  • Munkatársak beléptetése és kiléptetése;
  • 08-as bevallás elkészítése;
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás;
  • Letiltások, levonások kezelése, rögzítése;
  • Családi adó- és személyi kedvezmények rögzítése.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség;
  • Excel tudás;
  • Naprakész jogszabályi ismeretek.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria;
  • Bejárástámogatás;
  • Étkezési támogatás;
  • Jövőbe mutató termékek és stabilitás.

Előnyök

  • NEXON bérprogram ismerete;

Munkavégzés helye

  • Komárom

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 306 7410 (Schubert Ildikó) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Komárom