Bérszámfejtő (Budapest)

Családi könyvelő és adótanácsadó iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő

Elvárások:

  • Bérügyintéző szakképesítés és aktív szaktudás,
  • Legalább 3-5 év bérszámfejtési tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • A vonatkozó naprakész szabályozási háttér ismerete alapkövetelmény,
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés,
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére,
  • Ügyfélközpontú kommunikáció,
  • Csapatjátékos, segítő, támogató attitűd

Feladatok:

  • A cég ügyfelei részére teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • Munkavállalók be- és kiléptetése,
  • Az adatszolgáltatási-, bevallási- és jelentési kötelezettségek pontos és precíz teljesítése,
  • Munkaügyi adminisztrációhoz kapcsolódó feladatok ellátása rendszeres riportok,
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel és a hatóságokkal,
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása az egyeztetett határidőre

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő fizetés, esetleges túlórák elszámolása, 4 napos munkahét,
  • Évente egyszer két hetes szabadság.,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, továbbtanulás anyagi támogatása,
  • Változatos ügyfélkör, ,

Szeretne egy jó hangulatú, és magas szakmai színvonalon dolgozó csapat tagja lenni?,

Heti 4 napos munkahétben dolgozni, ahol mindig hosszú a hétvége?, ,

Ha a válasz igen, akkor várjuk a jelentkezését!

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest