Bérszámfejtő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

BÉRSZÁMFEJTŐ

Bővülő csapatunkba új bérszámfejtő kollégánkat keressük. Amennyiben úgy látod, hogy az, aki Te vagy összhangban van azzal, akit Mi keresünk, ne habozz elküldeni hozzánk a fényképes önéletrajzod. Minden pályázatra válaszolunk.

Téged keresünk, ha:

  • Precíz vagy és lelkiismeretes, aki igényes a munkájára
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Alaposan ismered a NEXON/bér programot
  • Naprakészek a munkaügyi jogszabályi ismereteid
  • Rajongsz az excel-ért (de legalábbis magabiztosan használod az alapfüggvényeket)
  • Tudsz (és szeretsz is) önállóan dolgozni

Ezek lennének a feladataid:

  • Hóvégi bérszámfejtési feladatok ellátása ügyfeleink részére
  • Munkavállalók ki-és beléptetése (a bejelentésről, a kilépőcsomagok elkészítéséig)
  • Munkáltatói igazolások elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Eseti riportok, kimutatások elkészítése
  • Együttműködés a könyvelőkkel
  • KSH statisztikák beküldése
  • 08-as bevallások elkészítése

Amit előnyként értékelünk:

  • Van TB-ügyintézői végzettséged és tapasztalatod
  • Kifejezetten erős az excel tudásod
  • Nyitott vagy fejlődni, és tovább képezni magad (ebben természetesen támogatunk)

Amit mi tudunk nyújtani:

  • Egy befogadó csapatot és derűs hangulatot az irodában
  • Rugalmas munkaidőt és korrekt fizetést
  • Kezelhető létszámot (maximum 4-500 főt számfejt egy kolléga)
  • Asszisztensi segítséget a munkád megkönnyítéséhez
  • Szakmai támogatást és rendszeres belső képzéseket

Munkavégzés helye:

  • Budapest X. kerület, Örs vezér tér
Budapest