Bérszámfejtő, bérügyintéző (Budapest)

Gyakorlattal rendelkező bérszámfejtőt keres a Cash & Credit Kft. Budapesten!

A hirdetés már lejárt!

Magas minőségű adójogi és könyviteli szolgáltatás magánszemélyek és vállalkozások részére, 2002 óta.

Szeretsz csapatmunkában dolgozni? Úgy érzed a pontosság és a fejlődőképesség az erősséged? Ha igen akkor, csatlakozz a családi hangulatú, lelkes kis csapatunkhoz! Nálunk nincs túlóra, célunk egy olyan családközpontú munkakörnyezet fenntartása, ahol mindenki boldogan tölti a mindennapjait a munka világában.

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • bejelentések, bevallások elküldése NAV felé
  • munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat
  • Bérek, levonások, adók és járulékok feladása a könyvelésnek

Amit kérünk:

  • szakirányú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság

Előnyt jelent:

  • könyvelő irodában szerzett tapasztalat
  • bérszámfejtési gyakorlat
  •  RLB60 Bt. használata (Kettőskönyvelés, Kettőskönyvelés 2 (hálózatos)
  • Csapatmunkára, együttműködésre való készség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • Gyors fejlődőképesség
  • Excel magabiztos használata

Amennyiben csak a szükséges végzettséget szerezted meg az sem baj, hiszen fiatalos csapatunk készséggel segít a feladatok betanításában. Csak annyit kell tenned, hogy elküldd az önéletrajzodat a bérigény megjelölésével!

Munkavégzés helye: 1072 Budapest Rákóczi út 30.

Munkabér

  • nettó  180 000 - 250 000  Ft  / hó
Budapest