Bérszámfejtő és tb ügyintéző (Nagykanizsa)

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

Leírás

Somogy vármegyei műanyagfeldolgozó Partnercégünk részére keresünk "Bérszámfejtő és tb ügyintéző" pozícióba munkatársat:

Feladatok

  • Bérszámfejtés és TB ügyintézés teljeskörű ellátása
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Toborzási feladatok ellátása
  • Tanácsadása munkajogi kérdésekben a cégvezetés számára
  • Humánerőforrás-stratégia megvalósítása
  • Személyzet- és vezetésfejlesztés felépítése
  • Munkaadói márkaépítés, és egészségügyi menedzsment fejlesztése

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség humánerőforrás szakirányú végzettséggel
  • TB ügyintéző képesítés
  • Min. 5 év bérszámfejtési szakmai tapasztalat
  • Humánerőforrás és vezetői fejlesztés terén szerzett tapasztalat
  • Német vagy angol kommunikációképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Munkajog magabiztos ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • Munkába járás támogatása
  • Iskolakezdési támogatás
  • Stabil munkahely
  • Családias környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nagykanizsa környéke

Nagykanizsa