Bérszámfejtő / munkaügyi ügyintéző (Budapest)

2012-ben alapított, elsősorban irodaházak, élelmiszer áruházak, bevásárlóközpontok és ipari egységek takarítássával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Bérszámfejtő / munkaügyi ügyintéző

Elvárások:

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, de mégis családias cégnél dolgozni?, Egy jókedvű csapat tagja lenni, ahol számít a véleményed és elismerik a teljesítményedet?, Akkor várunk bővülő csapatunkba dolgozni!, , Az álláshoz tartozó elvárások:, Középfokú szakirányú végzettség (Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző), 3-5 éves munkaügyi munkakörben szerzett tapasztalat, Naprakész munkaügyi, munkajogi (adózási) ismeretek, Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office, elsősorban Excel felhasználói szintű ismerete, Személyes jellemzők: önálló munkavégzésre való képesség, jó kommunikációs készség, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

Kulcs-Soft és Novitax Bérprogram gyakorlati ismerete

Feladatok:

  • Munkaügyi szakfeladatok ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése, munkaügyi dokumentumok rendszerezése, Munkaidő-nyilvántartások és munkaidő beosztások kezelése, Be- és kilépő munkavállalók teljes körű munkaügyi ügyintézése, Havi bérszámfejtés és bérszámfejtési folyamatokhoz kapcsolódó feladatok ellátása, Hatóságok felé adatszolgáltatások napi ügyintézése, Kapcsolattartás a munkatársakkal, más szakterületekkel, hivatalokkal

Amit kínálunk:

Teljes munkaidős munkaviszony (Hétfőtől-péntekig 8:00-16:30), Családias légkör, Jó megközleíthetőség, Őrzött parkoló

Budapest