Termelési és munkaügyi adminisztrátor (Budapest)

Termelési és munkaügyi adminisztrátor

Amiben számítunk Rád:

Termelési és munkaügyi adminisztrátorként fontos, hogy ismerd az asszertív kommunikáció alapelvét, valamint precízen és lelkiismeretesen végezd a munkádat. Számítunk rád, ha szívesen lennél az egyik központi összetartó embere a közel 160 fős termelési részlegünknek, és nem okoz gondot számodra, hogy a kollégák a munkájukat érintő (akár személyes jellegű) kérdésekben hozzád fordulnak majd. Ha magadra ismertél, akkor ne habozz, add be hozzánk jelentkezésed és légy egy összetartó, jelenleg két fős csapat tagja.

  • Adatbázisok kezelése (pl. munkaidő-nyilvántartási rendszerben a szabadságtervezet, betegszabadság, munkaidő összehangolása);
  • Munkaidőhöz kapcsolódó egyszerű riportok készítése;
  • Havi bónuszalapok összegyűjtése, számítása;
  • Beosztástervezés, tényleges jelenlét rögzítése;
  • Vezetett termelési naplók adminisztrálása;
  • Táppénzes papírok begyűjtése, ellenőrzése és leadása;
  • Kapcsolattartás a HR osztállyal, adatszolgáltatások.

Téged keresünk, ha:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Minőségtudatos gondolkodásmód és felelősségvállalás jellemez;
  • Rendszerszemlélettel, logikus gondolkodásmóddal bírsz;
  • Jó együttműködő és kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek birtokában vagy.

Előnyt jelent, ha:

  • Munkaügyi vagy pénzügyi területen folytattál tanulmányokat;
  • Adminisztrációs munkakörben szereztél tapasztalatot;
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

Munkaidőd a következőképp alakul:

  • 4 hónapos munkaidőkeretben történő munkavégzés;
  • Hétfőtől péntekig 7:00 – 15.30-ig tartó munkaidő.

Amiről mi gondoskodunk:

  • A havi alapbéren felül havi teljesítményalapú/negyedéves céges bónusz;
  • Szbr. 30.000 Ft-os cafetériakeret;
  • Éves bérfejlesztés;
  • Munkavállalói ajánlási program magas díjazással (nettó 100-150.000 Ft);
  • Belső pozícióváltás és képzési lehetőség;
  • AYCM SportPass tagsági támogatás;
  • 6 hónap elteltével Medicover magánegészségügyi szolgáltatás biztosítása.

Kik vagyunk?

Better Access. Better Healthcare.

Az Abacus Medicine-nél célunk, hogy javítsuk a globális egészségügyi ellátást a gyógyszerek könnyebb hozzáférhetősége révén. Csatlakozz 1200 elkötelezett munkavállalónkhoz, akik több, mint 22 különböző országot képviselnek, úgymint Dánia, Magyarország, Németország, Hollandia, az Egyesült Királyság, Ausztria és Kína.

Az Abacus Medicine Hungary Kft. 2012-ben kezdte meg tevékenységét Budapesten és mára az Abacus Medicine cégcsoport legnagyobb tagjává nőtte ki magát. Majdnem 700 munkavállalónk dolgozik azon, hogy gyártási, raktározási és minőségbiztosítási tevékenységünk révén létfontosságú gyógyszerek váljanak könnyebben elérhetővé az EU különböző piacain.

Szeretnél többet megtudni Rólunk? Kövess minket Instagram és LinkedIn oldalainkon, kukkants bele az Abacus Medicine mindennapjaiba! Álláslehetőségeinket cégünk Karrieroldalán tudod megtekinteni.

Budapest