Bérszámfejtő-munkaügyi, vállalkozási ügyintéző (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Palatinus 94' Kft.

Bővülő HR-Munkaügy és Vállakozási ügyintéző csoportunkba

Bérszámfejtő-munkaügyi, vállalkozási ügyintéző

munkatársat keresünk.

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • Részvétel a havi bérszámfejtési és TB ügyintézési feladatokban
  • Munkaügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bevallások, adatszolgáltatások, statisztikai jelentések készítésében közreműködés
  • Képzésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Vállakozás működésével kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Tb és bérügyintézői végzettség
  • Aktív, naprakész tb, bérügyi és munkaügyi ismeretek-
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Kulcs-Bér program ismerete
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Megbízható, rugalmas, önálló munkavégzésre alkalmas személyisé

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívások.
  • Fiatalos csapat.
  • Jó munkakörülmények.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

Eger

Eger