Beruházási és üzemeltetési vezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Beruházási és üzemeltetési vezető

Feladatok

Partnerünk piacvezető szerepet tölt be az autóalkatrész disztribúció terén. Céljük, hogy közép-európai szinten az autóalkatrész-kereskedelem egyik legmeghatározóbb szereplőjeként működjenek. Ahhoz, hogy ezt elérjék, a vállalat keresi azon kitartó és megfelelő képességekkel rendelkező munkavállalóit, akik segítségével megvalósíthatják a kitűzött célokat.

Amennyiben szívesen erősítenéd egy folyamatosan fejlődő nagyvállalati környezetben elhelyezkedő cég csapatát felelősségteljes vezetői pozícióban, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • A vállalat beruházási és üzemeltetési területének vezetése – kb. 15 fő
  • Iroda és ipari épületek, logisztikai raktárak, üzlethelységek létesítése és üzemeltetése
  • Beruházási és építési projektek előkészítése, tervezésben és a kivitelezés felügyeletében aktív részvétel
  • Beruházási és üzemeltetési folyamatok felügyelete, ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel

Követelmények

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: építésvezetői és épületgépészeti ismeret)
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat épület üzemeltetés és beruházás területén
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat azonos területen, ehhez tartozó vezetői készségek
  • Határozott, magabiztos megjelenés
  • Professzionális kommunikáció
  • Megbízhatóság
  • Rugalmas és energikus munkavégzés
  • Viselkedés a cég érdekeinek képviseletében
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Ami az alapbéren felül jár:

  • Saját autó korlátlan magánhasználatra
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Kedvezményes étkezés a cég saját éttermében
  • Rugalmasság a munkaidőben
  • Professzionális munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Fejlődés támogatása, szakmai képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest