Beruházási projektmérnök (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Beruházási projektmérnök

Feladatok

  • Technológiai fejlesztésekkel kapcsolatos projektek menedzselése;
  • Beruházási terv készítése, döntéselőkészítés (megvalósíthatósági vizsgálatok, kockázatelemzés, műszaki háttéranyagok elkészítése stb.);
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában, tender folyamatban, beszállítók kiválasztásában;
  • Projektet végig követése, kontrollja (határidők, költségek);
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, egyeztetés a műszaki tartalmakkal kapcsolatosan;
  • Gépátvételeken való részvétel;
  • Géptelepítések koordinálása;
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal;
  • Riportálás a menedzsment részére a beruházási projekteket illetően.

Elvárások

  • Gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Gyártó vállalatnál szerzett mérnöki tapasztalat (Folyamatmérnök, projektmérnök, beruházási mérnök stb.); (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Gépészes alapismeretek;
  • Kreatív gondolkodásmód, nyitottság új ötletekre;
  • Önálló munkavégzés;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Work-Life balance;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Fiatalos csapat;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Nyugati cégkultúra.

Előnyök

  • Releváns szakmai tapasztalat;

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom