Beszállítói minőségbiztosítási mérnök (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk beszállítói minőségbiztosítási mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Rendszeres kapcsolattartás a központi SQA csapattal
  • Beszállítói reklamációk kezelése, intézkedések nyomon követése
  • Beszállítói minőségi értékelések készítése
  • Riportok készítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Beszállítói problémák esetén válogatások koordinálása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ms Office ismeret
  • Kiváló kommunikáció- és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk
  • Változatos feladatok
  • Támogató munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok